Këngëtari bukurosh ndahet nga e dashura menjëherë pas… – AlpeGossip
Këngëtari bukurosh ndahet nga e dashura menjëherë pas…

Këngëtari bukurosh ndahet nga e dashura menjëherë pas…

Këngëtari i “One Direction”, Harry Styles është ndër më të preferuarit e vajzave për shkak të pamjes së tij tërheqëse dhe talentit në muzikë. 24-vjeçari ka qenë i shumë komentuar për jetën private dhe prej 1 viti ishte në lidhje me modelen Camille Rowe.

Mediat e huaja raportojnë se çifti janë ndarë menjëherë pasi Harry përfundoi turneun e tij botëror. Siç duket ka qenë largësia që e ka ftohur çiftin me njëri-tjetrin.

Dyshja nuk kanë bërë asnjë deklaratë deri tani, por shumë prej fanseve femra të Harryt janë gëzuar pa masë duke e shprehur edhe në rrjete sociale.