TENSIONE NË “BIG BROTHER VIP”/ Iliri debaton me Dj PM dhe me Einxhelin, ja SHKAKU – AlpeGossip
TENSIONE NË “BIG BROTHER VIP”/ Iliri debaton me Dj PM dhe me Einxhelin, ja SHKAKU

TENSIONE NË “BIG BROTHER VIP”/ Iliri debaton me Dj PM dhe me Einxhelin, ja SHKAKU

Mbrëmja e sotme ka nisur pak e tensionuar në “Big Brother VIP” mes banorëve. Tema e diskutimit ishin thashethemet që bëjnë banorët gjatë periudhës së gjumit duke shqetësuar ata të tjerët.

Debati lindi mes Ilirit dhe DJ PM ku më i shqetësurai i kësaj situate ishte Iliri.

Më pas produksioni nxorri videon ku ishin mbledhur banorët Einxheli, PM dhe dj DAGZ, të cilët flisnin për nominime dhe kjo e irritoi Ilirin.