TJETËR DEBAT NË “BIG BROTHER VIP”/ Sarah kapet me Antonelën për mardhënien e saj me Dj PM – AlpeGossip
TJETËR DEBAT NË “BIG BROTHER VIP”/ Sarah kapet me Antonelën për mardhënien e saj me Dj PM

TJETËR DEBAT NË “BIG BROTHER VIP”/ Sarah kapet me Antonelën për mardhënien e saj me Dj PM

Mesa duket mbrëmja e sotme në “Big Brother VIP” qenka e tensionuar, pas Ilirit me Dj PM dhe Einxhel debati nisi mes Antonelës dhe Sarah.

Debati nisi pas një video që transmetoi produksioni ku Antonela i kishte thënë dj PM dhe Sarës që ata mardhëninen e tyre e kanë vetëm për famë nuk është e vërtetë.

Pas mbarimit të videos kështu nisi debati mes Sarah dhe Antonelës, ku kjo e fundit e quajti sërish që ka hyrë këtu për famë.