5 llojet e pantallonave që mund të veshësh këtë vjeshtë në vend të xhinseve (FOTO) – AlpeGossip
5 llojet e pantallonave që mund të veshësh këtë vjeshtë në vend të xhinseve (FOTO)

5 llojet e pantallonave që mund të veshësh këtë vjeshtë në vend të xhinseve (FOTO)

Ndonjëherë vjen ai momenti kur je e lodhur nga xhinset, dhe do të kesh një look më të freskët.

Dhe fatmirësisht, tani që jemi në vjeshtë kemi një larmishmëri modelesh pantallonash për të zgjedhur, që do të transformojnë paraqitjen tonë.

Për t’ju ndihmuar të gjeni shpirtin tuaj binjak ne kemi renditur 5 modele pantallonash, që kanë një gjë të përbashkët, dizajnin me kuadrate.

Jemi të sigurt që pasi t’i shihni do t’u thoni “lamtumirë” xhinseve për një farë kohe.