“E NJOHA NË DITËT ME SHI…”/ Bled Mane bën deklaratën e papritur për Jori Dellin – AlpeGossip
“E NJOHA NË DITËT ME SHI…”/ Bled Mane bën deklaratën e papritur për Jori Dellin

“E NJOHA NË DITËT ME SHI…”/ Bled Mane bën deklaratën e papritur për Jori Dellin

Ditën e sotme të ftuarit e “Në Trotuar” në “E Diell”, të ftuarit kishin për të prezantuar njëri-tjetrin. Pasi publiku u njoh me të ftuarit, Bledi Mane tha dy fjalë për Jori Dellin.

Gazetari i njohur e konsideroi modelen bukuroshe si “sabioseksuale”. Por jo vetëm kaq, pasi Mane tha se Dellin e njohu në shtëpinë e “Big Brother VIP” në një ditë me shi.

“E njoha në një ditë me shi, atë ditë nuk dilte njeri me brekë. Jori ka një të keqe që e kontrollon mami kudo, edhe në rrjetet sociale”, tha ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë të ftuarit e tjerë iu kthyen Bledit duke i thënë se “Jori është shumë e bukur dhe shumë duan të jenë si ajo”.