U PËRPLASËN ASHPËR/ Nita habit me deklaratën për Zhaklin Lekatarin – AlpeGossip
U PËRPLASËN ASHPËR/ Nita habit me deklaratën për Zhaklin Lekatarin

U PËRPLASËN ASHPËR/ Nita habit me deklaratën për Zhaklin Lekatarin

Pak kohë më parë Nita Latifi u përplas me Zhaklin Lekatarin pasi kjo e fundit postoi nga Beogradi duke u shprehur se ndihej e sigurt në një vend pa shqiptarë.

Mirëpo, ndonëse përplasja mes tyre agravoi, duket se Nita e ka lënë pas krahëve. E ftuar në “S’e luan topi” ajo është shprehur se e vlerëson Zhaklinën për forcën që ka.

“Pavarësisht situatave Zhaklinën e vlerësoj si njeri dhe forcën që ajo ka. E kam vlerësuar gjatë rrugëtimit në BBV për guximin që ka pasur për të shprehur mendim e saj”, ka thënë Nita.