NDËRHYRJE NË HUNDË, BUZË DHE…/ Zbuloni si ka qenë Eni Koçi para operacioneve plastike (FOTO) – AlpeGossip
NDËRHYRJE NË HUNDË, BUZË DHE…/ Zbuloni si ka qenë Eni Koçi para operacioneve plastike (FOTO)

NDËRHYRJE NË HUNDË, BUZË DHE…/ Zbuloni si ka qenë Eni Koçi para operacioneve plastike (FOTO)

Eni Koçi, këngëtarja bukuroshe shqiptare ka qenë gjithmonë në vëmendjen e mediave rozë. Që e vogël ajo nisi karrierën e saj në muzikë dhe u bë pjesë e ekranit. Sot ajo ka fituar shumë fansa dhe shumë njerëz e duan.

Eni gjithmonë është komentuar shumë për pamjen e saj, por ditët e sotme mund ta kuptojmë fare mirë se ajo ka ndryshuar shumë gjatë viteve, dhe kjo prej operacioneve plastike.

Nëse krahasojmë fotot e mëparshme me ato të tanishme mund të dallojmë se Eni ka ndërhyrë në buzë, hundë dhe mollëza.

Këngëtarja ka pranuar vetëm një operacion dhe ka qenë ai në hundë. ajo ka thënë se ishte e detyruar ta operonte hundën pasi ka patur probleme shëndetsore. Për sa i përket operacioneve të tjera, asgjë nuk është konfirmuar kështuqë të gjitha mbeten dyshime. /AlpeGossip.al