A JENI GATI TË QESHNI? Zbulohet se kur do të rinisë spektakli ”Portokalli” – AlpeGossip
A JENI GATI TË QESHNI? Zbulohet se kur do të rinisë spektakli ”Portokalli”

A JENI GATI TË QESHNI? Zbulohet se kur do të rinisë spektakli ”Portokalli”

Spektakli i njohur i humorit ‘Portokalli’ do të rinisë sërish këtë sezon të ri televiziv. Publiku po e pret me padurim startimin e spektaklit dhe aktorët po përgatiten për të rikthyer të qeshurat në rradhët e njerëzve.

Ditën e sotme është bërë zyrtarisht e ditur data e nisjes së “Portokalli”. Moderatorja Xhemi Shehu përmës një videoje të shpërndarë në Instastory  të dy aktoreve Albana Perhati dhe Renada Caci, ka zbuluar se spektakli do të fillojë me datë 6 tetor.

Kujtojmë se në “Portokalli” janë bërë shumë ndryshime këtë sezon të ri, pasi shumë nga aktorët janë larguar. Gjithësesi është e sigurt që spektakli do të vijë me aktorë të rinj dhe surpriza të reja.