Dan Bilzerian publikon foton që do e kishin zili të gjithë meshkujt, habit Erik Fullani: O zog k*rve ç’a… – AlpeGossip
Dan Bilzerian publikon foton që do e kishin zili të gjithë meshkujt, habit Erik Fullani: O zog k*rve ç’a…

Dan Bilzerian publikon foton që do e kishin zili të gjithë meshkujt, habit Erik Fullani: O zog k*rve ç’a…

Dan Bilzerian është padyshim një nga meshkujt më të lakmuar në planet për jetesën e tij luksoze.
I gjendur gjithnjë mes femrash e vendeve të shtrenjta, të gjithë djemtë që e ndjekin në rrjetet sociale do të dëshironin të ishin në vend të tij.

Një prej tyre me sa duket është edhe djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani.

Në një foto të postuar në profilin e tij në Instagram, pasaniku i ri nuk ka duruar pa i komentuar.

Ai i ka shkruar nën foto:

E mër zog kurve ca jete qe mbo”.
Fotoja tregon një pamje piktoreske me një mëngjes të shijshëm dhe jo një grup femrash lakuriq siç janë zakonisht postimet e Bilzerian.