Këngëtarja shqiptare pozon pa reçipeta: Thjeshtë nuk ia vlen t’i vesh – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare pozon pa reçipeta: Thjeshtë nuk ia vlen t’i vesh

Këngëtarja shqiptare pozon pa reçipeta: Thjeshtë nuk ia vlen t’i vesh

Duket se në këto ditë më temperatura të ulëta dhe me reshje dëborë, disa nga personazhet e showbizit, nuk i kanë aspak qejf.

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka bërë publike një foto në Instagram teksa shihet duke e ekspozuar gjoksoin nën një xhaketë, por pa reçipeta.

“Disa ditë thjeshtë nuk ia vlen të veshësh reçipeta”, ka shkruar ajo.