A i dinit? Meshkujt e njohur shqiptarë që s’na besohet se kanë të njëjtën moshë (FOTO) – AlpeGossip
A i dinit? Meshkujt e njohur shqiptarë që s’na besohet se kanë të njëjtën moshë (FOTO)

A i dinit? Meshkujt e njohur shqiptarë që s’na besohet se kanë të njëjtën moshë (FOTO)

Të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë po ndodh me jetën e personave të famshëm, sidomos kur bëhet fjalë për moshën e tyre. Sa vjeç janë? Kur e festuan ditëlindjen? Këto janë disa nga pyetjet që i bëjmë shpesh.

Javën e kaluar Iconstyle.al solli disa nga femrat e famshme që na surprizojnë vërtetë me moshën e tyre (Kliko këtu). Këtë herë do të sjellim disa nga të meshkujt e njohur shqiptarë që kanë të njëjtën moshë:

Butrint Imeri dhe Alban Ramosaj – 21 vjeç

Capital T dhe Majk – 27 vjeç

Ermal Fejzullahu dhe Elgit Doda – 29 vjeç

 

Seldi Qalliu dhe Ledion Lico – 31 vjeç

Big Basta, Noizy dhe Stresi – 31 vjeç

Shpat Kasapi, Bes Kallaku dhe Ledri Vula – 32 vjeç

Lorik Cana dhe Dren Abazi – 34 vjeç

 

Nik Xheliaj dhe Flori Mumajesi – 35 vjeç

Ermal Mamaqi dhe Alban Skënderaj – 35 vjeç

Blerim Destani dhe Getoari – 36 vjeç

Erion Veliaj dhe Meda – 38 vjeç

 

Robert Berisha dhe Blero Muharremi – 40 vjeç

Lulzim Basha dhe Sonny K. Elson 43 vjeç

Pirro Çako dhe Adi Krasta – 53 vjeç

Burimi: Iconstyle.al