Fustane me lule apo një ngjyrësh? Femrat e njohura të Instagramit sjellin trendin e pranverë-verë 2018 (FOTO) – AlpeGossip
Fustane me lule apo një ngjyrësh? Femrat e njohura të Instagramit sjellin trendin e pranverë-verë 2018 (FOTO)

Fustane me lule apo një ngjyrësh? Femrat e njohura të Instagramit sjellin trendin e pranverë-verë 2018 (FOTO)

Çdo pranverë përballemi me të njëjtën muzikë: “Çfarë fustane janë në modë këtë vit?”

Ditët e ftohta të dimrit po ikin dhe të gjithë ne kemi filluar të mendojmë për gardërobën tonë të re.

Këtë vit me sa duket stilistët e mëdhenj të modës janë të ndarë mes fustaneve një ngjyrësh dhe atyre me dizajn me lule, apo me dizajn me forma të ndryshme gjeometrike shumë ngjyrëshe.

Femrat e njohura shqiptare tashmë e kanë bërë zgjedhjen e tyre dhe kanë publikuar fotot e para me fustanet e pranverës. Por kush dominojnë më shumë? Nga një vështrim në “Instagram” më dominues janë fustanet me lule, por po aq të bukur janë ata një ngjyrësh, të cilët me prerjet e tyre të veçantë na tregojnë plot stil dhe na bëjnë të ndihemi komod.

Ana Lika

Xhensila Myrtezaj

Nevina Shtylla

Bora Zemani

Armina Mevlani

Greta Koçi

Alketa Vejsiu

Arjola Shehu

Beatrix Ramosaj