k.autor – AlpeGossip
“TË KAM PRERË BILETËN!” Të ulur ballë për ballë. Ana dhe Fationi sqarojnë marrëdhënien mes tyre (FOTO)

“TË KAM PRERË BILETËN!” Të ulur ballë për ballë. Ana dhe Fationi sqarojnë marrëdhënien mes tyre (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Ana dhe Fationi u ulën ballë për ballë me…

ANA U SHPREH SE FATJONI E SHEH SI “OBKJET SEKSI”/ Melisa i kthehet: Nuk ka faj dashnorja se… (FOTO)

ANA U SHPREH SE FATJONI E SHEH SI “OBKJET SEKSI”/ Melisa i kthehet: Nuk ka faj dashnorja se… (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” u diskutua deklarata e bërë nga Ana para pak…

TAKIMI I I MBUSHUR ME PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Melisa vë në siklet Fationin: Si je në seks? (FOTO)

TAKIMI I I MBUSHUR ME PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Melisa vë në siklet Fationin: Si je në seks? (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi i rradhës mes Melisës dhe Fationit….

RRËFEN PËR HERË TË PARË NJË NGJARJE TË SIKLETSHME/ Stresi: Ishte një stilist dhe më pa e më tha… (FOTO)

RRËFEN PËR HERË TË PARË NJË NGJARJE TË SIKLETSHME/ Stresi: Ishte një stilist dhe më pa e më tha… (FOTO)

Reperi i njohur Stresi ishte së fundmi i ftuar në “Roped With Olsi”. Gjatë intervistës,…

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit…

PAS LARGIMIT NGA “LOVE STORY”/ Klea nxjerr gjithë të palarat: Saimiri më dërgoi mesazh atë natë dhe… (VIDEO)

PAS LARGIMIT NGA “LOVE STORY”/ Klea nxjerr gjithë të palarat: Saimiri më dërgoi mesazh atë natë dhe… (VIDEO)

Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e “Love Story” nuk morën trëndafil nga…

“FUSTANIN JA KISHA MARRË BORXH SHOQES”/ Anxhela Peristeri poston VIDEON kur këndonte në moshën 14-vjeçare

“FUSTANIN JA KISHA MARRË BORXH SHOQES”/ Anxhela Peristeri poston VIDEON kur këndonte në moshën 14-vjeçare

Anxhela Peristeri konkurron këtë vit në “Festivalin e Këngës” me këngën “Karma”. Para disa ditësh…

DONI TË NDRYSHONI LOOK? Këto janë modelet e balukeve që do ju shkonin sipas formës së fytyrës

DONI TË NDRYSHONI LOOK? Këto janë modelet e balukeve që do ju shkonin sipas formës së fytyrës

Ka kaq shumë lloje balukesh sa mund të jetë e vështirë të përcaktoni se cilat…

“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO)

“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO)

Ne jemi mësuar ta shohim përherë ekstavagante ashtu si dhe ajo veten ndaj këtë moment…

E PAPRITUR/ Zbulohet e vërteta e konkurrentit të ri në “Pëputhen” para pjesmarrjes në emision (FOTOT)

E PAPRITUR/ Zbulohet e vërteta e konkurrentit të ri në “Pëputhen” para pjesmarrjes në emision (FOTOT)

Atdhe Xharavina është konkurrenti më i ri i emisionit “Për’puthen”, i cili trazoi ujërat menjëherë pas…