kejsi
“MË THAVE SHPIRTIN”/ Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores (FOTO)

“MË THAVE SHPIRTIN”/ Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores (FOTO)

Ditë zie për Rudina Dembacajn. Nga rrjetet sociale, aktorja ka bërë me dije se ka…

ËNDRRA E ÇDO VJEHRRE/ Stresi surprizon mamanë e Keisit publikisht (FOTO)

ËNDRRA E ÇDO VJEHRRE/ Stresi surprizon mamanë e Keisit publikisht (FOTO)

Mirëpo me postimet e fundit dyshja kanë lënë të kuptohet se janë sërish bashkë dhe…

SHTATËZANË PËR HERË TË DYTË? Çiljeta shuan dyshimet për një fëmijë me Alban Hoxhën (VIDEO)

SHTATËZANË PËR HERË TË DYTË? Çiljeta shuan dyshimet për një fëmijë me Alban Hoxhën (VIDEO)

Çiljeta Xhilaga e ka marrë me sportivitet lajmin në portale mbi shtatzëninë e saj. Këngëtarja…

“NE DHE KUR E LËMË…”/ Jonida s’po kalon dot kohë vetëm me Besnikun, mes tyre “ka hyrë edhe një i tretë”! (FOTO)

“NE DHE KUR E LËMË…”/ Jonida s’po kalon dot kohë vetëm me Besnikun, mes tyre “ka hyrë edhe një i tretë”! (FOTO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë vitin që lamë pas…

PRISNI TË PAPRITURËN KËTË VERË! Dhurata Dora dhe reperi i njohur po gatuajnë një super hit në Spanjë

PRISNI TË PAPRITURËN KËTË VERË! Dhurata Dora dhe reperi i njohur po gatuajnë një super hit në Spanjë

Kanë kaluar pak ditë që kur Dhurata Dora publikoi këngë e re të titulluar “Ferrari”,…

ÇIFTET QË BËJNË TATUAZHE NDAHEN/ Ja 7 VIP-at shqiptar që u ka ndodhur (FOTO)

ÇIFTET QË BËJNË TATUAZHE NDAHEN/ Ja 7 VIP-at shqiptar që u ka ndodhur (FOTO)

Askush nuk e mendon ndarjen teksa jetohet një histori dashurie, madje dashuria e madhe për…

DIKUR BËNIN NAMIN/ Sot këta 8 VIP-a shqiptarë bëjnë punë të zakonshme (FOTO)

DIKUR BËNIN NAMIN/ Sot këta 8 VIP-a shqiptarë bëjnë punë të zakonshme (FOTO)

Ledina Çelo Këngëtarja e famshme prej vitesh është zhvendosur në Gjermani me bashkëshortin, ku ka…

“NA FUSNI NË SHERRE KOT”/ Romeon e ngatërruan sërish me Donaldin, por kësaj here puna ishte me pak spec! (FOTO+VIDEO)

“NA FUSNI NË SHERRE KOT”/ Romeon e ngatërruan sërish me Donaldin, por kësaj here puna ishte me pak spec! (FOTO+VIDEO)

Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani konfirmuan më në fund lidhjen e tyre të…

RREZIKON BURGUN/ Gjobitet për armëmbajtje pa leje, Gjiko del përballë gjykatës (FOTO)

RREZIKON BURGUN/ Gjobitet për armëmbajtje pa leje, Gjiko del përballë gjykatës (FOTO)

Siç kanë bërë të ditur mediat kosovare, reperi i njohur Gjiko (Asdren Gjikolli) është gjobitur sot…

“ARBANA OSMANI U TMERRUA”/ Pas akuzave të Evis Mulës, Xhemi Shehu hedh kunjin (FOTO)

“ARBANA OSMANI U TMERRUA”/ Pas akuzave të Evis Mulës, Xhemi Shehu hedh kunjin (FOTO)

Evis Mula, këngëtarja dhe sopranoja e njohur ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes…