Këngëtarja shqiptare lë nam/ Mban biberon në gojë në mes të rrugës dhe bën…(FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare lë nam/ Mban biberon në gojë në mes të rrugës dhe bën…(FOTO)

Këngëtarja shqiptare lë nam/ Mban biberon në gojë në mes të rrugës dhe bën…(FOTO)

Këngëtarja e hitit “Shlif”, Morena Taraku është ndër më të komentuarat në showbiz, më së shumti për jetën e saj luksoze, veshjet e shtrenjta, udhëtimet në parajsat turistike, por edhe jetën private.

Morena së fundmi ndodhej në Turqi për të xhiruar videoklipin e këngës së re me titull “Femnat”.

Ditën e djeshme ajo u kthye në Prishtinë dhe në mes të postimeve të shumta dallon një video në pamje të parë e çuditshme.

Morena shfaqet duke ecur në rrugë teksa mban një biberon në gojë.

“Biberon im i artë”, shkruan Morena në një postim tjetër ndonëse nuk dihet për çfarë i hyn në punë ky send që përdoret vetëm për bebet.