TASHMË EDHE NË AMERIKË/ Muzika e Mozzik dhe Loredanës bëhet pjesë e listës “Top 10” – AlpeGossip
TASHMË EDHE NË AMERIKË/ Muzika e Mozzik dhe Loredanës bëhet pjesë e listës “Top 10”

TASHMË EDHE NË AMERIKË/ Muzika e Mozzik dhe Loredanës bëhet pjesë e listës “Top 10”

Mozzik dhe Loredana kanë hyrë fuqishëm në tregun muzikor. Edhe pas lindjes së vajzës së tyre të parë, Hanës, ato nuk kanë ndaluar me projektet e reja. Kënga më e re, “Romeo&Juliett”, ka prekur majat që në ditët e para të publikimit. Përveç se në Shqipëri dhe në Gjermani, tashmë ajo është bërë pjesë e listës së këngëve më të dëgjuara në Amerikë, ‘Top 10’. Këtë e ka publikuar vetë Mozzik në ‘Instagram-in’ e tij. Mesa duket, këngëtarët ia kanë dalë të jenë pranë emrave të njohur si Travis Scott dhe Nicki Minaj.