”AVASH SE I PASKE BO BY**ËT SI DARDH”/ Rasheli i kthen përgjigjen EPIKE fanses në foton që i bëri mami (FOTO) – AlpeGossip
”AVASH SE I PASKE BO BY**ËT SI DARDH”/ Rasheli i kthen përgjigjen EPIKE fanses në foton që i bëri mami (FOTO)

”AVASH SE I PASKE BO BY**ËT SI DARDH”/ Rasheli i kthen përgjigjen EPIKE fanses në foton që i bëri mami (FOTO)

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare që në momentin e parë kur u shfaq në ekran. Dhe sigurisht që postimet në Instagram e jo vetëm e bëjnë atë që të jetë në qendër të vëmendjes pasi është shumë aktive teksa ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me të zeza dhe isht e ëma ajo që shkrepi këtë imazh ku Rasheli duket shumë seksi. Por sigurisht që nuk mungojnë dhe fansat kritikë që kapen me detajet dhe një prej tyre i ka shkruar: “Avash me photoshopin se i paske bo b***ët si dardhë e deformuar”.

Por Rasheli nuk hezitoi t’i kthejë përgjigje dhe krejtësisht e qetë i shkroi: “Kam faj un që jam si dardhë, e ëmbël komplet”.