enxhi.autor – AlpeGossip
“DUKESH KOMPLET”/ Po bënte banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incidenti në BBV2?

“DUKESH KOMPLET”/ Po bënte banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incidenti në BBV2?

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut…

ÇFARË NDODHI? Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë, këngëtari: Je në krevat me mua si mos të kënaqesh

ÇFARË NDODHI? Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë, këngëtari: Je në krevat me mua si mos të kënaqesh

Pas lojës së fituar nga Vëllai i Madh Jori dhe Lorenci kanë kaluar një natë…

RRENGU OLTA NDAJ QETËSORIT FUNKSIONOI? Luizi: Vërtet mendon se unë e ajo duam të të nxjerrim jashtë

RRENGU OLTA NDAJ QETËSORIT FUNKSIONOI? Luizi: Vërtet mendon se unë e ajo duam të të nxjerrim jashtë

Olta dhe Deamishel po vazhdojnë ta mbajnë “rrengun” që i kanë ngritur Qetsorit. Ishte Dea…

LUIZI I BËN NJË RRENG TË GJITHË BANORËVE/ I merr tek dhoma e ndenjes dhe…

LUIZI I BËN NJË RRENG TË GJITHË BANORËVE/ I merr tek dhoma e ndenjes dhe…

Gjatë qëndrimit në suitë, Olta dhe Deamishel menduan një rreng për Qetsorin. Dea mendoi që…

“TI MUA NË MORAL S’MË PREK DOT”/ Luizi përplaset me Oltën: S’ke limite, shpik gjithçka për me iu vënë njolla tjerëve

“TI MUA NË MORAL S’MË PREK DOT”/ Luizi përplaset me Oltën: S’ke limite, shpik gjithçka për me iu vënë njolla tjerëve

Pasditja e djeshme ka kaluar me shumë debate mes banorëve në shtëpinë e Big Brother…

“LUIZI NUK RRI DOT PA PIRË DROGË”/ Këngëtari debaton me Oltën: Pse e the? Ia bënte me dorë…

“LUIZI NUK RRI DOT PA PIRË DROGË”/ Këngëtari debaton me Oltën: Pse e the? Ia bënte me dorë…

Olta dhe Luizi kanë debatuar ashpër ndërsa kanë qenë në ambientin e jashtëm. Luizi solli…

EMRI I NJË FEMRE TJETËR TATUAZH NË TRUP/ Reagimi i Kiarës do t’ju çudit: E paske bërë rrugë ti…

EMRI I NJË FEMRE TJETËR TATUAZH NË TRUP/ Reagimi i Kiarës do t’ju çudit: E paske bërë rrugë ti…

Luizi dhe Kiara kanë biseduar mbrëmjne e djeshme lidhur me tatuazhet që ka në trup…

“KIARA KA PUNUAR SI ESKORTË”/ Debat i ashpër Luiz-Olta: Ai i qëndron këtij pisllëku, shëmtie…

“KIARA KA PUNUAR SI ESKORTË”/ Debat i ashpër Luiz-Olta: Ai i qëndron këtij pisllëku, shëmtie…

Pasditja e djeshme kia kaluar me shumë debate mes baorëve në shtëpinë e Big Brother…

KUJDES PREJ TYRE/ 3 shenjat e Horoskopit që mund t’ju tradhtojnë shumë lehtë

KUJDES PREJ TYRE/ 3 shenjat e Horoskopit që mund t’ju tradhtojnë shumë lehtë

Edhe nëse nuk kënaqen duke pasur vëmendjen dhe admirimin e vetëm një personi, apo sepse…

PAMJET/ Jo të gjitha këpucët dhe pantallonat shkojnë me njëra-tjetrën, por këto kombinime sigurisht që PO!

PAMJET/ Jo të gjitha këpucët dhe pantallonat shkojnë me njëra-tjetrën, por këto kombinime sigurisht që PO!

A ju ka ndodhur të ndryshoni tërësisht veshjen sepse e keni pasur të vështirë të…