enxhi.autor – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit…

UPS/ Ina kapet keq me Robert Berishën: Nuk e dëgjoj as për 100 mijë euro (FOTO)

UPS/ Ina kapet keq me Robert Berishën: Nuk e dëgjoj as për 100 mijë euro (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour zone”, në…

BËRI BUJË ME LAJMET PA REÇIPETA/ Enki: Më erdhi ofertë nga Gjermania, jam paguar… (FOTO)

BËRI BUJË ME LAJMET PA REÇIPETA/ Enki: Më erdhi ofertë nga Gjermania, jam paguar… (FOTO)

Gazetarja e njohur Enki Braçaj dikur u bë shumë e famshme me mënyrën ndryshe të…

E TRADHËTOI ? Ina sqaron skandalin e pozave të nxehta të Gerit me një vajzë tjetër (FOTO)

E TRADHËTOI ? Ina sqaron skandalin e pozave të nxehta të Gerit me një vajzë tjetër (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ishte e ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në…

DO TË BËHEN PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Gjiko dhe Elita po presin binjakë? Zbulohet e vërteta (FOTO)

DO TË BËHEN PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Gjiko dhe Elita po presin binjakë? Zbulohet e vërteta (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Elita dhe Gjiko do të bëhen së shpejti prindër…

“GOCA SA NJË LOPË…”/ 1 javë para emisionit të ri, Nevina Shtyllës i ndodh një incident (FOTO)

“GOCA SA NJË LOPË…”/ 1 javë para emisionit të ri, Nevina Shtyllës i ndodh një incident (FOTO)

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Nevina Shtylla gjatë kësaj kohe ka qenë duke u…

MBAN SEKRET PLANET E SË ARDHMES/ Largohet nga vendi këngëtarja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë (FOTO)

MBAN SEKRET PLANET E SË ARDHMES/ Largohet nga vendi këngëtarja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë (FOTO)

Prej më shumë se një muaji këngëtarja e njohur dhe me stilin e veçantë, Flaka…

PASKEMI DASMË/ Shpat Kasapi i plotëson dëshirën nënës për t’u martuar këtë 35-vjetor (FOTO)

PASKEMI DASMË/ Shpat Kasapi i plotëson dëshirën nënës për t’u martuar këtë 35-vjetor (FOTO)

Pak ditë më parë u zbulua se këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Shpat Kasapi…

“TË KAPËN Ë, Ç’THOTË PARABURGIMI”/ Fansat e Fjolla Morinës shpërthejnë në kritika (FOTO)

“TË KAPËN Ë, Ç’THOTË PARABURGIMI”/ Fansat e Fjolla Morinës shpërthejnë në kritika (FOTO)

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Fjolla Morina u arrestua nga policia në pikën kufitare…

TËRMET I FUQISHËM NË KALIFORNIA/ Bebe Rexha ngrihet e shokuar: Jam duke u dridhur ende… (FOTO)

TËRMET I FUQISHËM NË KALIFORNIA/ Bebe Rexha ngrihet e shokuar: Jam duke u dridhur ende… (FOTO)

Një tërmet 4.5 ballë ka rënë orët e fundit në Kaliforni duke shqetësuar banorët. Këngëtarja…