LINDA REI “LUAN MENDSH”/ Tregon pjesët intime dhe nuk “e vret mendjen” fare (FOTO) – AlpeGossip
LINDA REI “LUAN MENDSH”/ Tregon pjesët intime dhe nuk “e vret mendjen” fare (FOTO)

LINDA REI “LUAN MENDSH”/ Tregon pjesët intime dhe nuk “e vret mendjen” fare (FOTO)

Linda Rei është një nga transgjinoret shqiptare më të përfolura nga publiku.

Ajo komentohet shpesh pasi bën veprimet të cilat për pjesën më të madhe të njerëzve janë të paimagjinueshme.

Gjithnjë do të tërheqi vëmendjen  e mediave për “bëmat” e saj por mesa duket Lindës nuk i intereson fare dhe vazhdon me të sajën.

Kësaj here ajo ka “goditur” sërish duke publikuar një foto ku ka ngritur bluzën aq sa i duket gjoksi dhe ka ulur mbathjet ku gati nuk i kanë dalë pjesët intime.

Pritet që mediat sociale “të shpërthejnë” nga ky veprim i saj…