Genta Ismaili nxjerr “të palarat”: Objekti erotik që mbaj në dhomë është… – AlpeGossip
Genta Ismaili nxjerr “të palarat”: Objekti erotik që mbaj në dhomë është…

Genta Ismaili nxjerr “të palarat”: Objekti erotik që mbaj në dhomë është…

E kush nuk e njeh tajfunin e skenës shqiptare, Genta Ismailin, e cila edhe pse vitet kalojnë, gjithmonë dhe më shumë fansa mbledh rreth vetes.
Genta ka bërë një pauzë të vogël në karrierën e saj, por duket se sa herë shfaqet në ekran, vëmendja dhe gjithë sytë e publikut kthehen nga ajo.

Artistja ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku është detyruar t’iu jepte përgjigje disa pyetjeve me spec.

Ajo është pyetur se cili është objekti erotik që mban në dhomën e saj të gjumit. E zënë disi ngushtë, këngëtarja është shprehur se janë mbathjet, por duke qenë se ato nuk llogariten, është detyruar të pijë një gotë raki.