FUNDI QË PO I ÇMEND TË GJITHË/ 7 kombinimet më seksi dhe trend të “printit leopard” – AlpeGossip
FUNDI QË PO I ÇMEND TË GJITHË/ 7 kombinimet më seksi dhe trend të “printit leopard”

FUNDI QË PO I ÇMEND TË GJITHË/ 7 kombinimet më seksi dhe trend të “printit leopard”

Nëse keni qenë së fundmi duke gërrmuar në “Instagram”  me siguri ju kanë zënë sytë  “printe leopardi”  i cili është duke bërë namin edhe gjatë këtij sezonit . Nga palltot e dimrit leopardi  tani është koha e fundeve.

Fundi i mëndafshtë leopard është bërë kaq viral, nëse mund të shprehemi kështu sa nuk ke si të mos e gjesh në çdo foto blogger- eje apo personazh vip. Fundi më “In”  i momentit  është shumë i rehatshëm dhe lehtë i kombinueshëm.

Shihni 7 kombinimet më “cool” nëse akoma nuke keni ndarë mendjen se si do ta vishni fundin më viral të momentit.