KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Jul Deda tek Alketa Vejsiu, çfarë shkrujnë fansat për VIP-at: Mos pi… (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Jul Deda tek Alketa Vejsiu, çfarë shkrujnë fansat për VIP-at: Mos pi… (FOTO)

KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Jul Deda tek Alketa Vejsiu, çfarë shkrujnë fansat për VIP-at: Mos pi… (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e fotove në profilet e vipave në Isntagram dhe AlpeNews.al do t’ju njohi ditë për ditë me disa nga më pikantet.

Edhe për ditën e sotme personazhet që janë bërë “objekt” talljeje për fansat janë të ndryshme por thelbi i sikletosjes apo ofendimit të tyre mbetet i njëjtë.

Fansat janë tepër “gjykues” dhe ndonjëherë edhe mund ta teprojnë.

Më poshtë ju sjellim komentet pikante të ditës:

Julian Deda ka publikuar një foto në profilin e tij por shfaqet me sytë e kuq dhe fansat i shkruajnë se kjo shkaktohet nga kanabisi:

View this post on Instagram

Wanted

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

Modelja e njohur Aurela Hoxha ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto në të cilë poza është komentuar nga fansat e saj si më poshtë;

View this post on Instagram

spring 🌸

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Alketa Vejsiu ka ndarë në profilin e saj në Instagram një foto në të cilën shfaqet me një fëmijë por fansja e ofendon:

/AlpeNews.al