HOROSKOPI DHE VIPAT/ Arbana Osmani “dëshmon” se është një DEM i vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Arbana Osmani “dëshmon” se është një DEM i vërtetë (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Arbana Osmani “dëshmon” se është një DEM i vërtetë (FOTO)

Arbana Osmani është një ndër moderatoret mjaft të pëlqyera nga publiku. Ajo i përket shenjës së “Demit” në horoskop dhe shumë lehtë mund të themi se përshatet plotësisht me karakteristikat e saj.

Për demin thuhet se është këmbëngulës dhe mjaft i vendosur dhe e tillë është edhe Arbana. Ajo e nisi karrierën e saj në Top Albania Radio, e tashmë ka arritur sukses të madh duke qenë një prej figurave qendrore të këtij emisioni. Ajo moderaon programet më të ndjekura nga publikur duke dëshmuar kështu edhe aftësitë e saj në këtë profesion.

“Demi është argëtues edhe nuk ka frikë” , një karakteristikë e Arbanës e cila dëshmohet edhe nga momentet që ajo ndan me fansat e saj. Arbanës i pëlqen alpinizmi si dhe karakterizohet nga sensi i humorit. Këtë e shohim edhe në emisionet që ajo moderon kur në moemnte të caktuara realizon batutat e duhura por edhe kur ndodhet me mikeshën e saj më të mirë, Xhemin.

View this post on Instagram

Hiking day with this lazy @xhemishehu_

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Gjithashtu për demin thuhet se e adhuron luksin dhe ushqimin. Kush më mirë se Arbana mund ta dëshmojë këtë gjë? Ajo madje ka realizuar një libër me receta gatimi për njerëzit e saj të dashur.

Edhe me postimet e saj, tregon se e adhuron ushqimin!

Për sa i përket luksit, Arbanës i pëlqen të ketë veshje të markave të njohura e pushime në vende të bukura.

View this post on Instagram

La bellezza.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

View this post on Instagram

Stairway to heaven.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

View this post on Instagram

Miremengjes 😊

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

/AlpeNews.al