Majlinda Bregu tregon këngën e saj të preferuar dhe mbetet pa… (VIDEO) – AlpeGossip
Majlinda Bregu tregon këngën e saj të preferuar dhe mbetet pa… (VIDEO)

Majlinda Bregu tregon këngën e saj të preferuar dhe mbetet pa… (VIDEO)

Ditën e Verës Majlinda Bregu po e feston në Bruksel. Të paktën kështu duket nga postimet në ajo po bën së fundmi në rrjetet sociale. Bregu ndodhet atje si pjesë e turit, në përpjekje për të lobuar për postin që ajo kandidnon si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. Sot në Ditën e Verës Bregu ka shpërndarë një këngë në rrjete sociale duke e shoqëruar me emoji. Mesa duket fjalët janë të tepërta kur dëgjon këngën e preferuar dhe e ndan me të tjerët./AlpeNews.al/