Kush tha që Greta Koçi nuk bën nga këto gjëra? Heq robdëshambërin dhe… imagjinojeni vetë tani (FOTO) – AlpeGossip
Kush tha që Greta Koçi nuk bën nga këto gjëra? Heq robdëshambërin dhe… imagjinojeni vetë tani (FOTO)

Kush tha që Greta Koçi nuk bën nga këto gjëra? Heq robdëshambërin dhe… imagjinojeni vetë tani (FOTO)

Këngëtarja Greta Koçi ka befasuar me zhveshjen e saj.
Rallë herë ndodh që këngëtarja të zhvishet kështu dhe gjithmonë ka treguar mjaft maturi dhe në postimet e saj.

Asnjëherë nuk i ka munguar sharmi edhe veshjet e ekzagjeruar nuk i shkojnë për shtat. Por këtë herë Greta ka ndarë disa momente relaksi ku pozon e veshur me rrobdëshan.

Me delikatesë ka treguar këmbët dhe gjoksin e saj. Dhe momenti i përmbylljes ishte heqja e peshqirit.