E NJIHNI KËTË BEBE? Sot është një nga vajzat e njohura shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
E NJIHNI KËTË BEBE? Sot është një nga vajzat e njohura shqiptare (FOTO)

E NJIHNI KËTË BEBE? Sot është një nga vajzat e njohura shqiptare (FOTO)

Ajo sot është një nga femrat më të bukura shqiptare të njohura dhe jashtë vendit. Afërdita Dreshaj modelja shqiptare është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë në rrjetet sociale foto nga fëmijëria që vështirë se mund të njihet. Bukuroshja që tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka ndarë në Instastory foto krah nënëns së saj dhe gjyshit në kohën kur ishte ende fëmijë.

‘’Une dhe mami”, shkruan ajo në foton e parë. ‘Une dhe gjyshi.Kam qenë gjithmonë e preferuara e tij.’ Ka shkruar modelja në foton pasuse duke treguar kështu jë detaj nga jeta e saj.

Afërdita prej thuajse një viti është e martuar me hokeistin çek Jakup Kindl.