“E tmerroi rrjetin me këto pozicione”, Genta e BBA kryen ndryshimin e radhës (FOTO) – AlpeGossip
“E tmerroi rrjetin me këto pozicione”, Genta e BBA kryen ndryshimin e radhës (FOTO)

“E tmerroi rrjetin me këto pozicione”, Genta e BBA kryen ndryshimin e radhës (FOTO)

Ish-banore në Big Brother Albania, Genta Gjalpi nga fshati i Babanit në Korçë ka kohë që është shumë active në rrjetet sociale.

E akuzuar kohë më parë për fotot e saj nudo, të bëra nga ish i dashuri i saj Genta duket se është bërë më në fund vajzë e mirë.

Mediat asokohe e kryqëzuan për “veprimin” jo të hijshëm të saj, por ajo nuk e vrau mendjen dhe vazhdoi jetën si të gjithë.

Tashmë mike e ngushtë prej kohësh edhe me manaxherin e VIP-ave, Xhani Demikën, Genta duket se po bën një jetë siç ka dashur.

Në fund të fundit kështu ka zgjedhur.

Genta ka shkuar të rregullojë vetullat, por detaji i “frikshëm” i fotove nuk na ka lënë të qetë.

Ajo i ka fotografuar shumë afër vetullat e saj, dhe për një moment mund të mendoni se ka patur një aksident të vogël me to, por jo.

Ajo ka kryer një ndryshim me lazer, dhe këtu nuk ka “përtuar” ta ndajë me ndjekësit e saj./AlpeNews.al/