VIDEO/ Mos e humbisni! Kërcimi i ‘çmendur’ i Ledrit në dasmën e mikut - AlpeGossip
VIDEO/ Mos e humbisni! Kërcimi i ‘çmendur’ i Ledrit në dasmën e mikut

VIDEO/ Mos e humbisni! Kërcimi i ‘çmendur’ i Ledrit në dasmën e mikut

Ledri Vula është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar.

Ai është shumë aktiv me projekte të reja dhe koncerte, ndërsa vazhdimisht i mban të informuar fansat përmes rrjeteve sociale për më të rejat nga ai.

Gjatë ditës së djeshme, ai ka qenë pjesëmarrës në një dasmë, madje ishte edhe krushk për ta marrë nusen.

Në mbrëmje ai bashkë me miqtë dhe familjarët kanë vazhduar në dasmë, ku janë argëtuar deri në orët e vona.

Reperi ka publikuar së fundi një video në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ku shihet duke bërë një kërcim të “çmendur”