Shpetim Desku pyet Yllka Kuqin sa paguhen këngëtarët për një natë, kështu i përgjigjet ajo….(VIDEO) – AlpeGossip
Shpetim Desku pyet Yllka Kuqin sa paguhen këngëtarët për një natë, kështu i përgjigjet ajo….(VIDEO)

Shpetim Desku pyet Yllka Kuqin sa paguhen këngëtarët për një natë, kështu i përgjigjet ajo….(VIDEO)

 

Në emisionin e ri në kanalin më të ri, T7, Shpetim Desku e ka pasur të ftuar këngëtaren Yllka Kuqi.
Në një moment, Desku e ka pyetur Kuqin se sa paguhen këngëtarët.

Për të mësuar përgjigjen e saj si dhe për ta parë emisionin, ndiqeni videon më poshtë