UPS! Aurela Hoxhës i del thithka, habit me komentin Oriola Marashi: O Q* (FOTO) – AlpeGossip
UPS! Aurela Hoxhës i del thithka, habit me komentin Oriola Marashi: O Q* (FOTO)

UPS! Aurela Hoxhës i del thithka, habit me komentin Oriola Marashi: O Q* (FOTO)

Aurela Hoxha është ndër ‘show-girl’ me te njohura shqiptare dhe shpesh here ‘trondit’ rrjetin me fotot dhe videot provokuese. këtë here ne postimin e saj te fundit të bërë në Instagram na ka mahnitur të gjithë me ndryshimin e bërë me flokët e saj si dhe me veshjen. Vlen të thuhet se duket shumë seksi dhe se i ka dalë pak njera thithkë.

E veshur me xhinse dhe nje bluzë të shkurtër të bardhë dhe pa reçipeta, ku I Aurela ka lënë pa fjalë me fotot, por më shumë me videon pas fotove. Madje ky postim ka bërë që edhe Oriola të ‘shokohet’ duke lënë një koment shumë “wow”, duke shkruar: ‘O QR!’.