Gugut nuk ja mbledh as fejesa, çmend djemtë me foton vetëm me mbathje – AlpeGossip
Gugut nuk ja mbledh as fejesa, çmend djemtë me foton vetëm me mbathje

Gugut nuk ja mbledh as fejesa, çmend djemtë me foton vetëm me mbathje

Merita Haxhia e njohur me emrin “Gugu” bëri bujë dy vite më parë me deklaratën e saj se është biseksuale dhe që prej atëherë është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara.

Muajin e kaluar ajo deklaroi se është fejuar duke marrë shumë urime nga fansat.

Mirëpo duket se as fejesa nuk ja mbledh këngëtares super seksi pasi së fundmi ka postuar një foto shumë provokuese.

E veshur me të brendshme teksa ndodhet në dhomën e gjumit, Gugu ka ekspozuar trupin duke i çmendur fansat nga të cilët ka marrë dhjetëra komplimenta.

Sa i përket aspektit profesional, Gugu ka njoftuar se së shpejti do të publikojë një këngë të re ritmike.