MË NË FUND NJË FOTO/ Ju prezantojmë me kunatin e Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND NJË FOTO/ Ju prezantojmë me kunatin e Mozzik (FOTO)

MË NË FUND NJË FOTO/ Ju prezantojmë me kunatin e Mozzik (FOTO)

Loredana Zefi ka prezantuar vëllain e saj Zefis për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Kjo është ndër të paktat raste kur reperja e njohur na ka prezantuar me vëllain e saj, i cili është më i madh në moshë.

“Vëllai im”, shkruan Loredana shoqëruar me një emoji zemre.

Zefis, ndryshe nga motra e tij ka publikuar shpesh herë foto të Loredanës dhe Mozzik në profilin e tij në Instagram.

Ai madje ka publikuar edhe një foto të mbesës, Hanës së vogël.