BRUN DHE ME MJEKËR/ Ja kush është djali që “çmendi vajzat” në videoklipin e ri të Encës (FOTO) – AlpeGossip
BRUN DHE ME MJEKËR/ Ja kush është djali që “çmendi vajzat” në videoklipin e ri të Encës (FOTO)

BRUN DHE ME MJEKËR/ Ja kush është djali që “çmendi vajzat” në videoklipin e ri të Encës (FOTO)

Pak ditë më parë Enca publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “Balad” duke u rikthyer kështu me një baladë pas shumë kohësh. Kënga u pëlqye shumë dhe videoklipi ka arritur 1 milion shikime.
Në videoklip Enca shfaqej krah një mashkulli simpatik për të cilin vajzat u bënë kurioze të dinin se kush ishte.

Djali në fjalë quhet Edjon Hysejnaj dhe është model. Nuk është hera e parë që Edjon shfaqet në ekran pasi ka dalë në emisione të njohura si “Zonë e lirë” dhe ka realizuar shumë sete fotografike.