I vjedhin dhe i publikojnë fotot nudo në plazh/ Del zbuluar modelja e njohur – AlpeGossip
I vjedhin dhe i publikojnë fotot nudo në plazh/ Del zbuluar modelja e njohur

I vjedhin dhe i publikojnë fotot nudo në plazh/ Del zbuluar modelja e njohur

Dhe duket se së fundmi ajo është “futur në telashe.”

Disa foto të papublikuara më parë të Kendall Jenner janë shfaqur sot në internet.

Bëhet fjalë për foto jo dosido, por për disa imazhe nudo të modeles 22-vjeçare.

Fotot nudo të Kendall Jenner janë realizuar në plazh nga fotografi Russell James për librin e tij të ardhshëm.

Modelja është e njohur për pozat gati nudo, por këto foto që kanë dalë në internet, janë vjedhur nga fotografi Russell James.

Imazhet janë marrë nga libri i ri i quajtur “Angels”, i cili përmban imazhe dhe portrete erotike të modeleve që kanë sfiluar për Victoria’s Secrets.