“JETA JONË PO RRITET”/ Aurela Gaçe ndan mometin “e ëmbël” familjar (FOTO) – AlpeGossip
“JETA JONË PO RRITET”/ Aurela Gaçe ndan mometin “e ëmbël” familjar (FOTO)

“JETA JONË PO RRITET”/ Aurela Gaçe ndan mometin “e ëmbël” familjar (FOTO)

Këngëtarja Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave bukuroshe Grace dhe Abigail Isabelle.

Ditën e sotme Aurela dhe bashkëshorti i saj kanë ndarë me ndjekësit në Instagram një moment të ëmbël familjar dhe tepër të rëndësishëm për vajzën e tyre të madhe. Grace tashmë është rritur dhe sot ka nisur klasën e parë.

Sot dita e parë e klasës së parë. Jeta jonë e vogël po rritet”: shkruan Aurela sipër fotos.