“Lori na bëri për ujë të ftohtë me këtë foto seksi”/ Redia dhe Sara nuk rrinë dot pa e ngacmuar – AlpeGossip
“Lori na bëri për ujë të ftohtë me këtë foto seksi”/ Redia dhe Sara nuk rrinë dot pa e ngacmuar

“Lori na bëri për ujë të ftohtë me këtë foto seksi”/ Redia dhe Sara nuk rrinë dot pa e ngacmuar

Lori Hoxha ka vendosur të promovojë turizmin në Shqipëri me një foto shumë seksi të sajën.

Edhe pse vera iku, fashionista ka ndezur temperaturat me një foto me rroba banje trup, që i nxjerrin në pah gjoksin bombastik.

Megjithatë përshkrimi që i bëri Lori fotos bëri që motrat e saj Redia dhe Sara ta ngacmojnë edhe më shumë.

“E bukura Shqipëri. Vizito Shqipërinë”, shkruan Lori teksa Redia i kthen: “Vetëm Shqipërinë nuk shohim këtu.

“Hahaha kështu po mendoja edhe unë”, ia pret Sara.

Pavarësisht shakave, jemi të sigurt që nëse kjo foto do të ishte pjesë e spotit të turizmit në Shqipëri, do të kishte më tepër sukses.