”Je një copë zhgarravinë”/ Roza Lati i kthehet keq ndjekses: Me atë gojë…(FOTO) – AlpeGossip
”Je një copë zhgarravinë”/ Roza Lati i kthehet keq ndjekses: Me atë gojë…(FOTO)

”Je një copë zhgarravinë”/ Roza Lati i kthehet keq ndjekses: Me atë gojë…(FOTO)

Roza Lati njihet për fotot provokuese dhe karakterin moskokëçarës që e tregon hapur herë pas here. Së fundmi prezantuesja ka realizuar një set fotografik me qenin dhe ndër të tjera bien në sy linjat e saj. Roza dhe Sasha kanë realizuar kështu një set ndryshe mirëpo nuk kanë munguar komentet e shumta lidhur me të.

Mirëpo Roza nuk ja ka lënë mangët përgjigjen. Madje disa prej tyre i ka postuar në Instastory për t’i dhënë një mësim të gjithëve.

“Sa kot nje cop zhgarravin do te bej Diven nje pellemb siper tokes, nuk je ti per keto lloj fotosh, cfare do tregosh, edhe gjyshja ime ka linja me te bukura se ti mendjemadhe dhe pordhace”, i shkruan një ndjekëse.

“Me ate goje te piset e puth gocen dhe burrin? O Zot jepi ketyre qe hajne mbeturina ushqimore trupore kot. Grua e martuar me femije, me katandi rri shan neper komente, e paedukate”, i është përgjigjur Roza.