”HAPE KËMBËT DHE…”/ Bleona fëlliq fansin: Këmbët nuk hapen vetëm për atë që i ka hapur mami jot (FOTO) – AlpeGossip
”HAPE KËMBËT DHE…”/ Bleona fëlliq fansin: Këmbët nuk hapen vetëm për atë që i ka hapur mami jot (FOTO)

”HAPE KËMBËT DHE…”/ Bleona fëlliq fansin: Këmbët nuk hapen vetëm për atë që i ka hapur mami jot (FOTO)

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Bleona ndan shpesh herë foto dhe video me ndjekësit që marrin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video ku shihet një makinë “Lamborghini” luksoze që kalon mbi makinat e tjera, sepse nuk mundet të presë në trafik bashkë me to. “Historia e jetës sime e shpjeguar në një video 15 sekondëshe”, ka shkruar Bleona  pranë videos e cila është komentuar gjatë.

Por njëri nga fansat i ka lënë një koment që ka inatosur keq Bleonën.  “Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan ai, ndërkohë që Bleona menjëherë ja kthen: “Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar ti bëj Sh**E.N në kokë njerëzve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që mos të lagem vetë! Kupton, kafshë e egër e pyllit”.

Bleona nuk është ndalur me aq dhe në Instastory ka publikuar profilin e djalit në fjalë dhe ka shkruar: “Bleonairs iluminojeni pak këtë qyqarin që të kuptojë që këmbët hapen dhe për nevoja të tjera, përveç nevojës që i ka hapur mami i tij”.