"1 VIT PA KONSUMUAR ALKOOL"/ Këngëtari shqiptar zbulon detajin që nuk e dinim (FOTO) - AlpeGossip
“1 VIT PA KONSUMUAR ALKOOL”/ Këngëtari shqiptar zbulon detajin që nuk e dinim (FOTO)

“1 VIT PA KONSUMUAR ALKOOL”/ Këngëtari shqiptar zbulon detajin që nuk e dinim (FOTO)

Mbrëmja e kësaj të mërkure ishtë mbrëmja e parë e Soiree në Top Channel me Jonida Shehun, dhe sigurisht, nuk do të jetë e fundit.
Me miq të mirë dhe ashtu siç i ka hije një darke fillim viti, teleshikuesit kanë pasur mundësinë të shijojnë një bisedë të ngrohtë mes të ftuarish lidhur me pengjet e 2018-ës dhe dëshirat e 2019-ës.

Teksa po trokisnin gotat, artisti i mirënjohur, Gëzim Nika është shprehur se kishte 1 vit pa konsumuar qoftë edhe një gllënjkë alkol.

“Në 1 janar të vitit që kaloi kam ndaluar alkolin… s’kam pirë as edhe një gotë verë apo raki. Kështu që më takon ta ngre një gotë…”, – ka thënë Nika, teksa ka treguar se 2018-a ishte një vit i mirë dhe për këtë duhej ngritur një gotë.