NË PRITJE TË ËMBËL/ Si duket Sara shtatzënë? Na e tregon Lori – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Si duket Sara shtatzënë? Na e tregon Lori

NË PRITJE TË ËMBËL/ Si duket Sara shtatzënë? Na e tregon Lori

Sara Hoxha do të bëhet së shpejti nënë për herë të tretë. Ajo dhe Ledioni më në fund do të bëhen me vajzë, pas dy djemve. Në dy shtatzënitë e tjera, Sara nuk ka ngurruar të postojë foto me barkun e rrumbullakosur, por këtë shtatzëni ka preferuar ta mbajë më private.

Si duket Sara shtatzënë me bebin nr.3? Na e tregon Lori.

Falë Lorit së fundmi pamë edhe si duket Sara shtatzënë me bebin 3. Ajo ka postuar një foto ku dy motrat kanë pozuar bashkë në dhomën e veshjeve.

Si duket Sara shtatzënë me bebin nr.3? Na e tregon Lori.

Sara shfaqet e veshur me fustan jeshil, i cili i nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur.

Si duket Sara shtatzënë me bebin nr.3? Na e tregon Lori.

Si duket Sara shtatzënë me bebin nr.3? Na e tregon Lori.

Si duket Sara shtatzënë me bebin nr.3? Na e tregon Lori.