“TË DUA PAFUND”/ Adrola Dushi merr dedikimin e veçantë nga personi i zemrës për ditëlindje – AlpeGossip
“TË DUA PAFUND”/ Adrola Dushi merr dedikimin e veçantë nga personi i zemrës për ditëlindje

“TË DUA PAFUND”/ Adrola Dushi merr dedikimin e veçantë nga personi i zemrës për ditëlindje

Dje Adrola Dushi mbushi 29 vjeç. Modelja e njohur ka ndarë në instagramin e saj urimet nga njerëzit e saj më të dashur. Ndër to ra në sy urimi i nënës së saj, e cila i ka shprehur dashurinë me fjalët më të bukura.

“E bukura ime
E ëmbla
E njoma, e vogla
Sa të dua
Gëzuar ditëlindjen
Dhe 100 vite sa më të lumtura të uroj në jetën tënde
Zemër unë jam e bekuar që kam një vajzë si ti
Unë pavarësisht se jam larg unë jam aty me ty jetë në çdo sekondë të jetës tende jam pranë
Që ti të ndjehesh e fortë, e sigurt në çdo hap të jetës

Ti je vet e zonja mam
Po mua më dukesh e vogla ime dhe kështu do ngelesh
Të dua pa fund sa qielli, sa toka, sa bota
Zoti t’i realizoftë të gjitha ëndrrat e tua të bukura”, shkruhet në mesazhin e mamit të Adrolës.

“Të dua sa bota mam”,  shkruan modelja krahas fotos.

'Të dua pafund', Adrola Dushi merr dedikimin e