DITËLINDJET E 26 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JET LI , E DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 26 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JET LI , E DERI TE…

DITËLINDJET E 26 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JET LI , E DERI TE…

Data shënon 26 prill dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Jet Li 56 vjeç (Aktor)

Channing Tatum 38 vjeç (Aktor)

Pablo Tell Schreiber 40 vjeç (Aktor)

Tom Welling 41  vjeç (Aktor)

 

Stana Katic 40 vjeç (Aktore)

Jordana Brewster 38 vjeç (Aktore)

Ivana Milicevic 44 vjeç (Aktore)

Giancarlo Esposito 61  vjeç (Aktore)

Emily Wickersham 34 vjeç (Aktore)

Kevin James 53 vjeç (Aktor)