NUK DO TA BESONI/ Ajo ç’bëjnë Oriola dhe Noizy në mes të natës do të ngelni pa fjalë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Ajo  ç’bëjnë Oriola dhe Noizy në mes të natës do të ngelni pa fjalë (FOTO+VIDEO)

NUK DO TA BESONI/ Ajo ç’bëjnë Oriola dhe Noizy në mes të natës do të ngelni pa fjalë (FOTO+VIDEO)

Reperi shumë i dashur nga të rinjtë, Noizy dhe modelja më në zë e momentit, Oriola Marashi janë padyshim dy nga personazhet më të komentuar në media.

Noizy dhe Oriola janë bërë shumë miq dhe së fundmi i sheh kudo në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak më parë Noizy i ka habitur të gjithë me një video ku shihet Oriola e cila ka hipur sipër parakolpit të makinë

Edhe pse duket e rrezikshme, Oriola nuk e vret mendjen ndërsa Noizy së bashku me disa djem të tjerë që ndodhen në makinë dëgjohen duke qeshur teksa shohin modelen.

Oriola😂❤

A post shared by Xing.al (@xing.al) on