”ORE KUJT JA SHKEL SYRIN TI?” Valeri dhe Genti kapen që natën e parë të ”Dance With Me” – AlpeGossip
”ORE KUJT JA SHKEL SYRIN TI?” Valeri dhe Genti kapen që natën e parë të ”Dance With Me”

”ORE KUJT JA SHKEL SYRIN TI?” Valeri dhe Genti kapen që natën e parë të ”Dance With Me”

Ka nisur mbrëmjen e sotme puntata e parë e sezonit të gjashtë të spektaklit të kërcimit “Dance with me”, që do të na shoqërojë për disa javë rresht. Të parët që e hapën spektaklin me kërcimin e tyre ishin Valer Kolnikaj dhe Stela Kotri.

Dyshja morën vlerësime të larta nga juria dhe shumë komplimenta për performancën e tyre. Një moment gazmor ishte ai kur Valeri shkeli syrin dhe Genti iu kthye: “Ore kujt ja shkel syrin ti?”

“E kisha për të gjithë jurinë”, u përgjigj Valeri. “Se na fut në sherr”, ia ktheu Genti me humor.