NUK DO TI BESONI SYVE/ Valbona Selimllari sapo gjeti sozinë e Eliona Pitarkës – AlpeGossip
NUK DO TI BESONI SYVE/ Valbona Selimllari sapo gjeti sozinë e Eliona Pitarkës

NUK DO TI BESONI SYVE/ Valbona Selimllari sapo gjeti sozinë e Eliona Pitarkës

Aktorja bukuroshe Eliona Pitarka është këtë edicion pjesë e spektaklit “Dance with me”, ku do kërcejë çift me këngëtarin Mateus Frrokun. Për kërcimin e tyre të parë, në puntatën e sotme, Eliona dhe Mateus morën shumë vlerësim nga juria.

Sidomos Eliona mori shumë komplimenta për performancën e saj dhe Valbona Selimllari e krahasoi me aktoren italiane Claudia Cardinale.

Valbona u shpreh se ato ngjajnë aq shumë sa kur po kërcente Eliona mendoi se ajo ishte Claudia Cardinale.

Claudia Cardinale

Pak para spektaklit, Eliona u shpreh e lumtur që po konkurron këtë vit në “Dance with me”.

“Si cdo vajze tjeter, e vogel kam pasur enderr te behem balerine. Por pas disa javesh prova kuptova qe nuk qenka dhe kaq e thjeshte, nuk qenka si te kercesh ne club mi gocaaa. Ama do mundohem maksimalisht dhe sigurisht qe do jap me te miren time. Ju falenderoj per te gjithe mbeshtetjen qe me keni dhene keto vite, POR ne kete eksperience kam edhe me shume nevoje”, shkruan Eliona.