PREJ 10 VITESH BEQARE/ Aktorja e njohur kërkon burrë me patjetër – AlpeGossip
PREJ 10 VITESH BEQARE/ Aktorja e njohur kërkon burrë me patjetër

PREJ 10 VITESH BEQARE/ Aktorja e njohur kërkon burrë me patjetër

E ftuar në “Entertainment Tonight”, teksa promovonte komedinë e saj më të re, aktorja e njohur Charlize Theron u shpreh publikisht se ishte në kërkim të një partneri.

43-vjeçarja rrëfyer se ishte beqare prej 10 vitesh dhe tashmë e kishte të domosdoshme që dikush të shfaqej në jetën e saj.

“Kam qenë single prej 10 vitesh. Dikush duhet të marrë guximin dhe të veprojë. Jam jashtëzakonisht e disponueshme.”- u shpreh Charlize para kamerës.