U HABITËM/ Serena Williams zbulon aksidentalisht gjininë e fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry – AlpeGossip
U HABITËM/ Serena Williams zbulon aksidentalisht gjininë e fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry

U HABITËM/ Serena Williams zbulon aksidentalisht gjininë e fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry

Meghan Markle dhe Serena Williams kanë një miqësi tepër të ngushtë me njëra-tjetrën.
Së fundmi e ftuar në një intervistë, Williams duket se ka zbuluar padashje gjininë e fëmijës së dukeshës. E pyetur se cila ishte këshilla e saj për nënat e reja, Serena është përgjigjur duke dhënë shembullin se një prej mikeve të sportistes, e cila pritet të bëhet nënë shumë shpejt me një vajzë.
Kjo ka mjaftuar që të gjithë mediat e huaja të mendojnë se Williams i është referuar Meghan Markle, kur ka dhënë këtë përgjigje.
Ndonëse para disa kohësh u përfol se gjinia e fëmijës ishte mashkull, Serena ngriti dyshimet kudo se dyshja mbretërore është në pritje të një vajze.