Sapo doli! Një krijimi i ri nga Silva e “Të ka lali shpirt, të ka lali xhan” (VIDEO) – AlpeGossip
Sapo doli! Një krijimi i ri nga Silva e “Të ka lali shpirt, të ka lali xhan” (VIDEO)

Sapo doli! Një krijimi i ri nga Silva e “Të ka lali shpirt, të ka lali xhan” (VIDEO)

Çifti simpatik i këngëtarëve Janë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Silva Gunbardhi dhe Dafi Derti sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Hajde shqipe”, e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip, projekti është prodhim i Gravity Music.

Për muzikën është përkujdesur Marsel Gunga, tekstin e ka shkruar 2STEP, ndvrsa për mix-masterin është përkujdesur Valter Beqo. Më poshtë mund ta dëgjoni “Hajde Shqipe”, nga Silva Gunbardhi dhe Dafi Derti, këngë kjo përplot ritëm.