NUK E DINIM/ Kastro Zizo: Muç Nanon e kam kushëri, çfarë di për homoseksualitetin e tij (FOTO) – AlpeGossip
NUK E DINIM/ Kastro Zizo: Muç Nanon e kam kushëri, çfarë di për homoseksualitetin e tij (FOTO)

NUK E DINIM/ Kastro Zizo: Muç Nanon e kam kushëri, çfarë di për homoseksualitetin e tij (FOTO)

Në këtë intervistë për “Panorama Plus”, ai rrëfen detajet e emisionit  ku bën humor të zi dhe politikanët që do të ketë të ftuar për t’i zhveshur nga kostumi i pushtetit. Dy prej pyetje të drejtuara ishin pikërisht për deklaratën e  bujshme të Muç Nanos.

Monologët e moderatorëve të ekranit janë kthyer në një trend. Si e komenton veten mes Adi Krastës dhe Mustafa Nanos?

Kam shume respekt për të dy. Nanon e kam kushëri, ndërsa me Krastën në ekran jam rritur.

Këto ditë kanë qenë të zhurmshme për Mustafa Nanon, pas deklaratës “Unë jam gay”. E beson këtë dhe, sipas teje, cili ishte nënkuptimi i asaj që tha publikisht?

(Qesh) Është i madh. S’e kam parë deklaratën, por mesa di unë nuk është.