“PUTHJE NË TË GJITHA GJUHËT E BOTËS”/ Ish-banori i “Big Brother 9” shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“PUTHJE NË TË GJITHA GJUHËT E BOTËS”/ Ish-banori i “Big Brother 9” shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (FOTO+VIDEO)

“PUTHJE NË TË GJITHA GJUHËT E BOTËS”/ Ish-banori i “Big Brother 9” shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (FOTO+VIDEO)

Ish-banori i “Big Brother Albania 9”, Elsamed Senaj është bërë pjesë e klipit “Antes Que el Mundo se Acabe”, të reperit me famë botërore Residente. Në videoklipin e reperit nga Puerto Rico shfaqen çifte nga mbarë bota dhe nga Shqipëria është përzgjedhur Elsamedi dhe partnerja e tij, Klaudia.

Në klip shfaqen edhe Ricky Martin, Lionel Messi, Jessica Alba, Ben Affleck, e shumë yje me famë botërore me partnerët e tyre.

Elsamedi publikoi në Instagram një pjesë nga klipi ku shfaqet skena e tyre e puthjes dhe shkroi: “Puthje ne te gjitha gjuhet e botes. Ishte ky synimi i ketij videoklipi qe sapo ka dale i rreperit me fame Boterore Residente. Ciftet jane nga cdo cep i botes duke shperndare dashurine si “arsyen e forte te jetes”. Residente mori shkas nga Pandemia qe po kalojme duke bere te ndiejme frike sikur fundi i botes po vjen dhe te pakten te vdesim duke puthur dashurine tone. Kur Residente me kerkoi nje puthje me Klaudian direkt si ishim ja derguam sepse kur nje ndenje eshte e vertet ska nevoje per kohe. Kshuqe perfaqesuam pak sekonda Shqiperine me dashurine tone”.

Elsamedi dhe Klaudia shfaqen në minutën 6:44