RIKTHEHET STINE!/ Edhe këtë verë vjen me një KËNGË për … DASHURINË (VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHEHET STINE!/ Edhe këtë verë vjen me një KËNGË për … DASHURINË (VIDEO)

RIKTHEHET STINE!/ Edhe këtë verë vjen me një KËNGË për … DASHURINË (VIDEO)

Këngëtari i njohur njëkohësisht edhe si kantautor, Stine, është një nga artistët më të pëlqyer në publik.

Ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Dashnia Dominante”.

Këtë këngë Stine e ka shoqëruar edhe videoklipin, ku vjen me plot ritme verore.

Projekti “Dashnia Dominante” është shkruar nga vetë reperi, me muzikë nga Natti dhe Stine, ndërsa për videon është përkujdesur “NMusic”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Stine, këngë e cila premton të jetë hit.